Projekty q-bit

SEKTOR 3.0

Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z ICT inspirują innych do efektywniejszego działania.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 2018 roku program został wyróżniony przez Komisję Europejską w ramach „European Digital Skills Award”!

Realizacja

2020

Kategorie

Edukacja

IT

 

 

W dniach od 15 do 17 listopada oraz od 29 listopada do 1 grudnia odbyły się dwa Zjazdy szkoleniowe dla kandydatów i kandydatek na Mobilnych doradców Sektora 3.0, w których udział wziął członek naszego stowarzyszenia Łukasz Topa. W efekcie dnia 1 grudnia dołączył do grona Mobilnych Doradców Sektora 3.0. O sektorze możecie dowiedzieć się więcej na ich stronie: https://sektor3-0.pl/#onas.

Mobilni doradcy stanowią grupę około 100 specjalistów w całej Polsce. Zajmują się organizacją warsztatów, szkoleń, webinariów, udzielają indywidualnych porad organizacją non-profit, pomagają dobrać sprzęt, prowadzić profil w mediach społecznościowych, oraz mogą podpowiedzieć jak pozyskać środki w internecie (crowdfunding) i wiele innych.

Jeżeli należysz do organizacji pozarządowej, jesteś członkiem fundacji, stowarzyszenia, spółdzielni socjalnej, biblioteki, grona pedagogicznego, koła gospodyń wiejskich, straże pożarne, klubu sportowego możesz się śmiało skontaktować z Łukaszem poprzez jego profil na Facebooku albo pisząc na jego e-mail: lukasz.topa@sektor3-0.pl

Informacje w sprawie projektu „SEKTOR 3.0”

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.