‼️Mamy przyjemność ogłosić wspaniałą wiadomość!

Jesienią w Żorach odbędzie się finał wielkiego projektu technologiczno-ekologicznego oraz prozdrowotnego.

❤️Wygraliśmy konkurs #OddychaMY, który zorganizowała redakcja grupy Natemat.pl – jednego z najpoczytniejszych portali informacyjnych i opiniotwórczych w Polsce, przy wsparciu firmy Grupa CIECH – ogromnego polskiego przedsiębiorcę branży chemicznej.

????W części lokalnej (Miasto Żory i okolice) Stowarzyszenie Q-Bit zorganizuje konkurs dla drużyn złożonych z uczniów szkół ponadpodstawowych i ich rodziców/opiekunów.

Głównym zadaniem będzie przygotowanie filmu zachęcającego do noszenia maseczek (między innymi antysmogowych) oraz zbudowanie podczas warsztatów miernika smogu, temperatury i ciśnienia. Będzie również coś dla osób “nietechnologicznych” ale z zacięciem artystycznym!

Część ogólnopolska będzie skierowana do osób z całego kraju, których zadaniem będzie przygotowanie tematycznego filmu, który oceniać będzie wspaniałe Jury.

????Przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody finansowe dla uczestników, udział znanych i lubianych osób publicznych, które zasiądą w jury konkursu.

To tylko część wielkiej akcji, która chcemy przeprowadzić w tym roku! Wkrótce więcej informacji. Zapraszamy do obserwowania profilu Stowarzyszenie Q-Bit. Wkrótce będziemy również na innych social mediach ????

????Nasz zespół jest gotowy do działania!

https://natemat.pl/473519,final-akcji-oddychamy-wyniki-konkursu-na-najlepsza-kampanie-maseczkowa?fbclid=IwAR3C_oyLO3tNj-53i-G6m69hYPJiht5cFoy6HyNnQ9mHVQvZj-5KF8ClmU8